Ak ste prišli na môj blog odkazom z môjho instagramu, tak pravdepodobne viete (aj keď by som bola rada keby ste nevedeli) že mám veľkú záľubu v nakupovaní. Avšak stále vravím, že v živote je najdôležitejšia rovnováha, a tak som sa túto záľubu rozhodla pretaviť aj do trošku opačnej strany a to poskytovania mojich vecí z druhej ruky za zlomkové ceny v mojom @lleba_bazar.

S narastajúcim počtom správ z krajín tretieho sveta už neviem nakupovať v Zare bez výčitiek ako predtým. Verím, že jedného dňa sa podmienky bangladešských žien pri výrobe môjho trička zlepšia. Ak nie, rovnako verím, že budem ochotná a schopná si prestať tieto tričká kupovať. Jednou z vhodnejších alternatív, keď už tieto veci v šatníku mať chcete, je kúpiť si ich z druhej ruky.
S viacerými kamarátkami (ne)bloggerkami sme si pre vás aj z tohto dôvodu pripravili prvý live bazár s názvom LADIES SHOPPING friDAY. Ten sa bude konať 28. augusta od 11.00 do 18.00 v kaviarni Kávička v Bratislavskom Freshmarkete.

Na čo sa môžete tešiť?

- kúsky zo šatníkov mňa (llebedova), či iných módnych ikon ako napríklad ducova, janahrmi, tinininsta, martina_jndrskv a.i.
- spoločenské šaty zo salónu Blonde Brunette za zlomkové ceny
- kúsky oblečenia, ktoré ste si nestihli vo vašich obľúbených obchodoch kúpiť či vás zaujali na našich fotkách
- značkové topánky a kabelky, ktoré nám v obchodoch padli do oka aj napriek tomu, že v šatníku sa nám k ničomu nehodili a tak sme ich nikdy nevynosili
- prosecco, brownies, bublanina či kvalitná kávička z Kávičky vo Freshmarkete
- dobrá nálada a atmosféra so skvelou spoločnosťou (s nami samozrejme)

Ak sa nestihnete zúčastniť osobne, pre vás máme tiež dobrú správu – bazár sa bude konať aj na profile lleba bazaru od 16.00.
Intenzívne pracujeme na tom, aby sme nepredané veci na konci dňa mohli podarovať neziskovej organizácii, ktorá sa zaoberá jednorodičmi vo finančnej nepriazni. Ak sa nám to podarí, budeme vás dodatočne informovať.

Veľmi sa tešíme na vaše návštevy

ZDIEĽAJ MÔJ ČLÁNOK